lada ESTHETIC

   
Infolinka: + 420 607 251 948

Vítejte

v nejmodernějším estetickém a kosmetickém centru Lada Esthetic. Naší hlavní činností je kromě kosmetických procedur i tzv. bezbolestná liposukce 3. generace. Soustředíme se jak na ozdravnou, tak na estetickou část věci a vycházíme z lékařských metod založených na vědeckých analýzách. Veškeré postupy konzultujeme s odborníky a k léčbě využíváme nejmodernější přístroje. S revolučním švýcarským přístrojem Dermax Wave jsme schopni Vám pomoci odstranit řadu kožních vad a nedostatků. Vedle toho Vám poradíme s redukcí objemu a problematikou celulitidy. Přijďte si Dermax Wave vyzkoušet do našeho studia a poznejte jeho účinky doslova na vlastní kůži!

Díky SKINWARE Diagnostice probíhající za pomoci počítače a mikroskopické kamery, nastavíme přístroj podle naměřených hodnot, takže získáte absolutní jistotu bezchybného výsledku. Využíváme ji při všech ošetřeních s IPL (intenzivní pulzní světlo). SKINWARE diagnostika pleť hodnotí podle tloušťky vrstev (kudy musí záření pronikat), absorbční schopnosti (kolik záření mohou buněčné struktury přijmout), formy ošetření (které buněčné struktury musí být dosaženy), současný reálný stav (rozsah problémů). Vše je tedy neustále pod Vaší kontrolou!

Podívejte se s jakými dermatologickými potížemi se na nás můžete obrátit:


 

 


 

Kontakt LADA esthetic
OC Galerie Butovice
Radlická 117, Praha 5

Infolinka:+ 420 607 251 948
e-mail: info@ladae.cz
IČ: 24127116


 
2009 Copyright by LADAesthetic | Developed by PiXOLO | links

Rychlé půjčky ihned. Výpočet hypotéky online. Hypotecni kalkulacka online. Pujcka před výplatou. Ubytování lipno nad Vltavou. Rychla pujcka online.